Tadilat & Dekorasyon

Tadilat & Dekorasyon

 

KENDİNİZİ İYİ HİSSETTİREN BİR ORTAM YARATIN:


Onlarca  yıllık deneyimle  ev ve ofis yenileme, tadilat ve dekorasyon alanında kaliteli ve çağdaş hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Yaşam alanlarınız hayallerinizdeki  gibi konfor alanı olaması için kalitenin  yanısıra , kullanışlılığını ve estetik görünümde mükemmeli oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. 

Deneyimli profesyonel ekibimizle ve Modern tasarım anlayışının yanında  yılların verdiği tecrübe ve bütünüyle uzman ekiplerle, anahtar teslim tadilat projelerinizi oluşturulmasında sizlere destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.


Küçük yenilikler bile evinize tazelik ve yaşam sevinci getirir. Uyumlu Bir konsept mutluluğun anahtarıdır


Neden yenilenmelisiniz?

Yetersiz yalıtım nedeniyle yüksek enerji tüketimi.

Yetersiz ışık alma nedeniyle elverişsiz yaşam alanı düzeni.

Güvenlik gereksinimlerini karşılamıyor.

Pencere ve kapılardan gelen hava akımları yüksek enerji kaybına neden olur.

Yaşamayı zorlaştıran birçok engel var.

Mutfak ve banyo artık güncel değil.

Önemli elektrik bağlantıları eksik veya güncel değil.

Eski ısıtma sistemleri yüksek maliyetlere neden olur.

Sürdürülebilir yaşam bu şartlarda mümkün değil.

Nereden başlayalım?

Bir evi yenilemek isteyen herkes kendine birçok soru sorar: Ne tür bir çalışma yapılması gerekiyor, evimin yapısal durumu nedir, ne kadar sürer? Enerji verimliliği, gerekli işin maliyeti, malzeme kalitesi gibi tartışılması gereken önemli konular da var. Bu soruların cevaplarını bizden alabilirsiniz.

Stres yapmayın, emin ellerdesiniz.

Lunaart  Yapı & Dekorasyon  Uzun süredir özel müşteriler konusunda uzmanlaşmıştır. Kaliteden ödün vermeden tüm çalışmalarımızda yalnızca ülkedeki en  yüksek kaliteli inşaat malzemeleri kullanarak   özenli işçilikle birleştiğinde, projenizin dayanıklılığından uzun süreli keyif almanızı garanti ediyoruz. Arayın bizi…